no-img
سورس دان

قوانین - سورس دان


سورس دان
برترین ها
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

قوانین


شرایط عمومی سرویس دهی و قوانین سی پی ناین

۱٫مشتری موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط سی پی ناین می باشد که در صورت عدم رعایت قوانین، سی پی ناین حق لغو یک طرفه و حذف سرویس مشتری و همچنین عدم بازگشت وجه را برای خود محفوظ می دارد .
۲٫قیمت ها در سایت به روز میباشد و مشتری در هر زمان با قیمت های درج شده در سایت میتواند خرید نماید ، قیمت های سرویس ها تا پایان زمان قرار داد معتبر می باشد

۳ .روش ارتباطی مستند سی پی ناین با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با سی پی ناین، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره پیگیری تیکت خواهد بود.

۴ .قوانین سی پی ناین تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه سی پی ناین و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغیر دارند، سی پی ناین حق تغرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت سی پی ناین در دسترس عموم خواهد بود

۵- هر شخص فرد یا شرکتی که به هر صورتی خود را به سی پی ناین مرتبط کند توسط این گروه پذیرفته نیست و مسیولیت خرید از آن ها به عهده خریدار می باشد.

توهین و فحاشی :
۱٫در صورت انجام هرگونه توهین توسط مشتری به مجموعه و یا یکی از پرسنل سی پی ناین حساب کاربری مشتری به طور کلی مسدود و تمام سرویس های کاربر لغو خواهد شد ، در صورت صلاحدید مشتری به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.
الفاظ رکیک و اهانت آمیز و تحقیر کننده، فحاشی و انجام اقدامات عملی که دلالت بر توهین داشته باشد جزو مصادیق توهین به شمار می رود.

عدم پرداخت به موقع :
۱٫ تمامی سرویس های ارائه شده در سی پی ناین  تا روز اخر سرویس فعال خواهند بود و در صورت عدم تمدید و پرداخت هزینه سرویس توسط مشتری ، سرویس مسدود خواهد شد.

۲٫سرویس های کلاد و سرویس های سرور مجازی ۲۴ ساعت بعد از مسدودیت امکان بازگشایی سرویس وجود خواهد داشت. در نظر داشته باشید سرویس بعد از زمان مذکور حذف خواهد شد و هیچ مشتری حق هیچ اعتراضی را نخواهد داشت. توجه کنید که ما قبل از اتمام سرویس با شما تماس خواهیم گرفت

احراز هویت:

-خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره موبایل و امثالهم صحیح و معتبر بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد.سی پی ناین حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. سی پی ناین حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر و یا حساب مشتری به طور کامل اقدام نماید.

-سی پی ناین هیچ سو استفاده ای از اطلاعات کاربری مشریان نخواهد کرد و هیچ مسولیتی در قبال افرادی که ادعا می کنند از طرف سی پی نایین هستند نخواهد داشت.

 

ارتقا و تنزیل سرویس ها :
۱٫ارتقاء هریک از سرویس های ارائه شده در سی پی ناین از یک سرویس به سرویس های بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد
۲٫تنزیل سرویس ها شامل برگشت هزینه باقی مانده نمی گردد

بروزرسانی  وتعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری:
۱٫سی پی ناین حق انجام تغرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغیراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار میدهد سی پی ناین موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت سی پی ناین، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email
خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید

زمان تحویل سرویس ها:
حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای سی پی ناین که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :
– سرور اختصاصی ۷ روز کاری
– سرور مجازی ۳ روز کاری

که البته زمان اعلام شده حداکثر زمان می باشد و در شرایط معمول اکثر سرویس های ارائه شده در سی پی ناین بصورت آنی و یا در کمتر از ۱۰ دقیقه تحویل خواهند شد.

مغایرت سرویس تحویل شده:
در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک ساعت از تاریخ فعال سازی به سی پی ناین اعلام نموده و سی پی ناین موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت سی پی ناین پس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد داد

شرایط ایمنی سرویس دهی :
۱ .سی پی ناین مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتالها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.
۲ .سی پی ناین موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند vbs , bat , com , exe و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سی پی ناین و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
– ارسال هرزنامه (Spam ( عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی سی پی ناین می باشد) حتی اگر ازسرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
– ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN (و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(link Unsubscribe.))
– گزارش فنی سی پی ناین و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سی پی ناین.
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سی پی ناین به خریدار و یا سایر خریداران شود.
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

در صورت انجام هر یک از این بند ها یا هر عملی که اینجا ذکر نشده است اما عملی غیر مجاز می باشد سی پی ناین حق شکایت به مراجع ذی صلاح را برای خود محفوظ میدارد.

پذیرش قوانین و شرایط سرویس دهی :

خریدار موظف است که کلیه قوانین سی پی ناین و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، سی پی ناین حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر سی پی ناین می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد

گارانتی بازگشت وجه :

امکان برگشت وجه به دلیل خرید مستقیم از دیتاسنتر های هتزنر تنها به مدت ۲۴ ساعت معتبر خواهد بود که در صورت ایجاد مشکل مانند فیلتر شدن ای پی و یا غیره هیچ مبلغی به خریدار برگشت داده نخواهد شد و سی پی ناین خق شکایت به مراجع ذی صلاح را برای خود  محفوظ میداند.

شرایط مهم سرویس دهی سی پی ناین :

۱ .ارائه خدمات پشتیبانی در سی پی ناین بر مبنای پورتال مشتریان و به صورت ۱۵ ساعته و ۷ روز هفته میباشد. ضمنا درخواست های فنی تلفنی پاسخ داده نمی شود و تنها راه ارتباط با بخش فنی پورتال مشتریان و ارسال تیکت پشتیبانی می باشد

۲ .سی پی ناین تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سروراختصاصی یا سرور مجازی مشتری از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس ”مدیریت سرور“ از خریدار اخذ خواهد شد

۳ .در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی سی پی ناین بوده و سی پی ناین پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد.
۴ .توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاء مجاز سی پی ناین معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .
۵ .به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای سی پی ناین نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و سی پی ناین در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
۶ .نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
۷ .به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب می باشد، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.
۸ .سی پی ناین هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی سی پی ناین تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.
۹ .با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت سی پی ناین یا پورتال مشتریان خریدار قوانین سی پی ناین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد
۱۰ .سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.
۱۱ .عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین سی پی ناین نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از سی پی ناین نمی باشد
.

شرایط اختصاصی سرور مجازی(VPS)

سی پی ناین کلیه اطلاعات،رمز،روت سرور را در اختیار مشتری قرار داده و ‏اجازه ورود و دخل و تصرف و دسترسی و ویرایش ویا مشاهده فایل های مشتریان را ‏ندارد.‏
سی پی ناین دسترسی کامل به سرور را در اختیار مشتریان قرار می دهد و ‏هیچگونه دخالتی در مدیریت سرور ندارد.لذا مسئولیت نگهداری و امنیت داده ها بر ‏عهده مشتری خواهد بود
پشتیبان گیری از اطلاعاتvps ‎‏ به عهده مشتری خواهد بود و در صورت نیاز می ‏تواند سرویس پشتیبان گیری از سی پی ناین را جداگانه خریداری نماید.‏
مشتری ملزم به رعایت قوانین دیتاسنتر از قبیل قانون کپی رایت، عدم ارسال اسپم ‏و … را خواهد بود.‏
مشتری مجاز به استفاده از منابع حافظه و پردازنده به میزان تعیین شده می باشد . به تشخیص سی پی ناین درصورتی که بیش از حدمجاز استفاده نماید ، می بایست سرویس خود را ارتقا  و یا به سرورهای اختصاصی انتقال دهد.
درصورتی که پهنای باند و یا منابع دیگری بیش از مقدار تعیین شده مصرف شود ، صورتحسابی در پایان هر ماه برای مشتری ارسال می گردد که می بایست آنرا پرداخت نماید .
در سرور های مجازی مقدار پردازنده و io هارد و میزان درگیر کردن پهنای باند اشتراکی بوده و در صورتی که مشتری منابع را بصورت ۲۴ ساعته و مداوم اشغال کند و باعث افت کیفیت سایر مشتریان شود سی پی ناین حق مسدود یا محدود نمودن سرویس را برای خود محفوظ می دارد
استفاده از سرور های مجازی برای مواردی مثل کرک و اسکن ایپی و موارد مشابه کاملا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
جهت هرگونه استفاده غیرمجاز و مغایر با قوانین سایت و دیتاسنتر سرویس ارائه نمی شود و در صورت مشاهده یا دریافت ۱ ابیوز (بدون توجه به درجه اهمیت) سرویس به کلی لغو و حذف گردیده و هیچ مبلغی برگشت داده نخواهد شد!